«Простір Життєлюб»

До Міжнародного дня людини поважного віку фонд “Життєлюб” відкрив “Простір Життєлюб” — місце, де Ба та Ді зможуть безплатно займатися спортом та танцями, відвідувати лекції та майстер-класи. А також знайомитися та спілкуватися між собою.

Простір «Життєлюб» працюватиме щодня по буднях. Щодня у ньому проходитимуть різні активності – заняття з йоги, фітнесу та танців, цікаві лекції, майстер-класи, кіноперегляди, психотерапевтичні групи, арттерапія та все, що може бути корисним та наповнювати життя людей старшого віку.

Також у просторі «Життєлюб» буде місце, де можна провести час поза груповими активностями – пограти в шахи чи шашки (і прямо там знайти собі партнера для гри), почитати книгу або просто поспілкуватися. Вже зараз до роботи простору залучено психологів, які проводять групові заняття та заняття з арттерапії, тренери з йоги, а також викладачі театрального мистецтва.

Де : Київ, Dream Yellow. Оболонський проспект, 1Б Вхід 2А або 2Б, Атріум Голлівуд, другий поверх, жовті двері з написом «Простір «Життєлюб».

Графік роботи : з 29 вересня щодня по буднях з 11:00 до 17:00, у четвер – з 13:00 до 17:00.

Простір не працюватиме під час повітряної тривоги. Найближче укриття – метро «Оболонь».

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше