Агентство дорослих моделей "Життєлюб"

Агентство дорослих моделей «Життєлюб» працює з 2018 року. Це перше в Україні агентство, яке представляє моделей віку 50+. Місія проєкту – показати, що краса поза віком, поза трендами та поза параметрами. Краса – це внутрішній стан людини, її ставлення до життя.

Моделі нашого агентства беруть участь в фотосесіях для різних брендів, друкованих та інтернет-видань, знімаються в рекламних роликах, в епізодичних ролях в кіно, серіалах та кліпах. До повномасштабного вторгнення наші моделі також брали участь у подіумних показах молодих українських дизайнерів.

Приклади співпраці: рекламні ролики та фотосесії для Helen Marlen, Musthave, lifecell.ua, SHEVCHENKO BRAND, Zhilyova, BetterMe, Rozetka.fashion, BellaFit, BAZHANE, Studio Zola, LETTER K, ESTRO та багатьох інших.

Зараз в нашому агентстві 40 моделей віком від 50 до 85 років. З початком повномасштабної війни частина наших моделей евакуювалася в інші країни – зараз вони живуть також в Німеччині, Польщі, Швейцарії, Узбекистані та Африці. І продовжують нести красу там – наприклад, в Польщі та Німеччині наші дорослі дівчата знімалися для брендів одягу та взуття.

Ми завжди раді та відкриті до співпраці з дизайнерами, режисерами, фотографами, стилістами, рекламними та кастинг-агентствами. З питань співпраці можна звертатися до координаторки проєкту – Даші Прокопенко на пошту dashaprokopenko@ukr.net

Якщо вам виповнилося 50 років і ви маєте бажання спробувати себе як модель, надішліть на електронну пошту happyoldmodels@gmail.com дві свої світлини: у повний зріст та портрет. Фото повинні бути гарної якості, без обробки, без гримас та напівобертів, без аксесуарів на голові.

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше