Адресна допомога

Адресна допомога - найбільш душевний і контактний проект. В рамках "Адресної допомоги" наші суперонуки стають для самотніх та малозабезпечених пенсіонерів тими родичами, яких у них немає. Адже чужих Ба не буває. Ми стикаємося зі складними історіями віч- на-віч, але це не привід сумувати, а реальна можливість допомогти конкретній людині.

Щомісяця ми витрачаємо на ліки близько 120 000 грн і це допомога всього лише 150 людям. Число підопічних адресної допомоги щодня зростає і тому ми будемо раді бачити в родині наших медичних партнерів нові клініки та аптеки. Велика частина історій наших підопічних стосується здоров'я, також є потреби в поліпшенні побутових умов, одязі та взутті. А іноді наші підопічні просто мріють. Наприклад, про велосипед або про політ на повітряній кулі.

Нашим головним інструментом адресної допомоги є платформа Superonuki.com. На платформі можна створити свій проект на честь дня народження або весілля або ж перерахувати кошти на вже існуючу історію. Такою ж важливою допомогою буде поширення інформації про збори на ваших сторінках в соцмережах і в колі друзів. Детальніше можна дізнатися тут.

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше