Трудолюб

«Трудолюб» займається професійним навчанням та працевлаштуванням людей віком 50+. З 2018 року разом з нами трудолюби знаходять роботу та змінюють професії – стають ландшафтними дизайнерами, флористами, баристами, тестувальниками в IT та багато ким ще. Починають нове життя та втілюють свої професійні мрії.

Ми встановили новий соціальний тренд серед роботодавців: приймати на роботу людей старшого віку стало нормою для великих та маленьких компаній. Мало того, це стало престижною нормою.

Проєкт активно проводить освітні івенти: воркшопи, семінари, практикуми по інструментам пошуку роботи та профорієнтацї. Запустили курс з вивчення української мови. Разом з партнерами запросили трудолюбів на курси з вивчення англійської. Також у проєкту є курс "MS Office", щотижневі групи психологічної підтримки. «Трудолюб» залучає карʼєрних консультантів для групових та індивідульних консультацій з працевлаштування.

У телеграм-каналі проєкту та на фейсбук-сторінці постійно зʼявляються вакансії для трудолюбів. Долучитися до соцмереж проєкту можна за посиланнями: Трудолюб.info, Трудолюб | Facebook

Ми допомагаємо бізнесам знайти професійних працівників, а трудолюбам – роботу мрії.

Якщо у вас є ідеї щодо працевлаштування, навчання, курсів або лекцій для наших трудолюбів-переселенців – пишіть менеджерці проєкту «Трудолюб» Тані Фроловій на пошту: ia.trudolub@gmail.com.

Інші проекти

Закрити Дізнатися більше