подяка

Звіт роботи фонду за листопад

30.11.2023

Листопад був насиченим для кожного нашого проєкту. Ми підтримували життєлюбів, надавали допомогу й організовували різні активності для них. А що було у кожному проєкті, читайте далі.

«Життєлюб поруч». Передавав гігієнічні набори, воду та одяг мешканцям прифронтових областей. Підтримували партнерів на місцях. Завдяки пальному від акції «Добропаливо» змогли підтримати партнерів з евакуацією людей з-під обстрілів і в доставці допомоги.

«Обід без бід». Щодня годує смачними обідами близько 1500 Ба та Ді в Києві. Окрім цього партнери допомагають тішити їх замороженими стравами, які можна приготувати вдома.

«Простір Життєлюб». Організував 54 заходи для 1000 людей старшого віку. Серед них: йога, танці, театралізовані тренінги, лекції. З партнерами запустив дві групи з вивчення англійської.

«Трудолюб». Продовжує карʼєрний інтенсив. З партнерами розпочав цикл семінарів та вебінарів з фінансової грамотності та безпеки. Продовжує регулярні заняття з психологами та викладачами англійської.

«Хата поруч». Продовжує тісну співпрацю з Медвинською громадою, аби сім’ї, які вимушено втратили домівки, отримали там новий дім. Отримав 131 заявку від людей на участь в проєкті. А ще готує наступний будинок для заселення сім’ї та в процесі пошуку нових.

Агентство дорослих моделей «Життєлюб». Провів у листопаді рекордні 23 зйомки. Це — спортивні додатки, українські бренди одягу та аксесуарів, короткий метр та інші.

Ми зробили багато добрих та корисних справ у листопаді. І приготували для вас багато цікавого на грудень. Дякуємо партнерам, волонтерам і ЗСУ за можливість працювати і допомагати

Читайте также

Закрити Дізнатися більше