подяка

Звіт роботи фонду за грудень

30.12.2023

Грудень — насичений на події місяць. Це період, коли все присипане магією наближення Різдва і снігом. Для «Життєлюба» грудень — також місяць підбиття підсумків і приємних зустрічей. Ми були раді бачити волонтерів на заході і ці ж емоції відчуваємо від результатів, які отримуємо.

«Обід без бід». Проєкт і його партнери працював не лише над смачними обідами для Ба та Ді, а й їхнім святковим настроєм. Вони отримували продуктові набори від нас і подарунки від партнерів.

«Трудолюб». Відсвяткував випускний «Академії Трудолюб» і роздав дипломи 33 трудолюбам. Проєкт продовжує надавати кар’єрні консультації найактивнішим хлопцям та дівчатам, а також організовує заняття й регулярні зустрічі з психологом.

«Простір Життєлюб». Активно поповнюється новими заходами й активностями. Серед 56 проведених активностей були: йога, арт-терапія, зустрічі з психологом, англійська й багато-багато іншого. Із запрошеними волонтерами життєлюби мріяли про те, яким буде наступний рік.

Агентство дорослих моделей «Життєлюб». 21 модель взяла участь у 20-ти зйомках, серед яких: спортивний додаток, відомі українські бренди одягу та взуття, бренд косметики. А також навчальні матеріали у сфері криптовалюти.

«Життєлюб поруч». Завдяки надійним партнерам охопив допомогою 3 500 людей з прифронтових територій. У села Закітне та Озерне на Донеччині передали гігієнічні набори, а в Часів Яр – таблетки для очищення води. На Харківщину відправили продуктові набори. У Тростянецьку громаду Сумської області передали продуктові набори для людей у котрих зруйноване майно після окупації.

«Хата поруч». Шукає будинки, які стануть домом для тих, хто втратив його через війну. Готує наявний будинок для комфортного життя у ньому. Провів конкурс на заселення у будинок в Медвинській громаді і продовжує активну роботу.

Дякуємо ЗСУ, завдяки роботі яких ми можемо працювати. Дякуємо партнерам і волонтерам за результати, які ми отримуємо. І дякуємо бенефіціарам за вашу довіру та любов. До зустрічі у новому році!

Читайте также

Закрити Дізнатися більше