анонс

Життєлюб приєднався до Єдиного координаційного центру при КМДА

24.03.2020

Команда фонду відповідатиме за допомогу людям поважного віку в умовах карантину.

Створення “Єдиного координаційного центру” було ініційовано фондом спільно КМДА, бізнесом, благодійними та громадськими організаціями для допомоги незахищеним верствам населення під час пандемії.

За декілька днів “Життєлюб” разом із командою MacPaw та Playtika закупили та розфасували 2000 та 350 продуктових наборів на загальну суму понад 500 000 грн, які вже завтра відправляться до підопічних фонду — людей третього віку, які під час карантину повинні сидіти вдома. Окрім того, 390 з цих продуктових наборів будуть передані дітям з інвалідністю, які проживають тільки з мамою.

Щомісячно в рамках партнерства з “Єдиним координаційним центром” мережа супермаркетів NOVUS надаватиме 10 000 наборів першої необхідності аж до припинення карантину.

За логістику та доставку відповідають Uklon та Нова пошта, а за безпеку волонтерів та соціальних робітників — група фармацевтичних компаній Лекхім, яка надала необхідну кількість антисептичних засобів, а завдяки громадській активістці Дар’ї Сонячній волонтери отримають ще і 20 000 масок.

“Ані країна, ані бізнес, ані благодійники не очікували на пандемію. Але зараз ми консолідуємо сили. Загалом, за місяць в рамках діяльності центру ми плануємо допомогти 12 350 киян поважного віку. Люди 60+ є найбільш уразливою для вірусу аудиторією. Чим старша людина, тим небезпечнішими для неї можуть бути наслідки захворювання.
Саме тому і ВООЗ, і команда фонду “Життєлюб” наполегливо радять максимально зменшити кількість соціальних контактів та самоізолюватися — це значно допоможе запобігти поширенню вірусу і врятувати наших життєлюбів”
, — зазначила Тіна Михайловська, співзасновниця та керівниця БФ “Життєлюб”.

Всі доставки продуктових наборів, ліків та речей першої необхідності проводитимуться централізовано, у погодженні з органами місцевої влади через територіальні центри соціального обслуговування Києва.

Малий та середній бізнес, незважаючи на умови, в яких доводиться працювати, також долучився до ініціативи фонду “Життєлюб” та запропонував свою допомогу.

Кафе Альтруїст та Tiger Kyiv ввели до своїх меню доставок позицію “Ба та Ді”, всі кошти з яких будуть перераховані у фонд, а River Port, Spelaya Kanareyka та радіо NRJ організовують безкоштовні онлайн-концерти і трансляції на підтримку “Життєлюба”.

Як ще можна допомогти?
1. Допомогти фінансово: платформа SuperOnuki: https://cutt.ly/CtldHJ0

2. Також можна стати автовнуком та допомогти із доставкою речей, ліків та продуктів першої необхідності Ба та Ді, яким зараз необхідно залишатися вдома.

Для участі необхідно заповнити гугл-форму: https://cutt.ly/Utlkre3

3. Плакати, які ви можете роздрукувати та повісити у себе в під’їзді, щоб допомогти сусіднім бабусям та дідусям під час карантину.

Завантажити за посиланням: https://cutt.ly/etldLIv 

Читайте также

Закрити Дізнатися більше