подяка

Результати роботи за травень

31.05.2023

Перш за все ми хочемо подякувати ЗСУ за те, що сьогодні ми можемо звітувати вам про те, що ми робили у травні. Давайте сьогодні без довгих вступів: ми зробили багато, деталі нижче.

«Обід без бід». Спільно з партнерами надали 25 760 порцій смачних обідів для Ба і Ді Києва. У травні до команди СуперОнуків долучилися Моменти, ТобіТреба та Чорноморка. Ну і звичайно ми тішили Ба і Ді смакотою від партнерів.

Центр підтримки ВПО «Життєлюб піклується». Відсвяткував рік роботи в середині травня, давайте ще раз його привітаємо! Окрім регулярної підтримки новеньких киян необхідними речами, організували медичний марафон, в межах якого люди отримали 263 консультації лікарів. А завдяки партнерам, вони мають змогу проходити консультації та огляди лікарів, займатись спортом, хаду та іпотерапією, а малеча відвідала арт-терапію, джампінг, та творчі майстер-класи.

«Трудолюб». Запустили «Тиждень дорослого стажера», довгоочікувану й таку потрібну акцію, завдяки якій трудолюби опановують спеціальності: hr-менеджер, кухар, інтернет-маркетолог, smm менеджер, it тестувальник, бармен. Зараз стажуються 16 трудолюбів, а двоє з них вже отримали роботу. Паралельно, трудолюби продовжують опановувати нові навички разом з експертами проєкту.

«Життєлюб поруч». Передали продуктові та гігієнічні набори партнеру для доставки у деокуповані села Донецької області. Надіслали нашим партнерам в Запоріжжі дитяче харчування. Також відвантажили одяг, дитяче харчування та питну воду для нашого партнера в Харкові. Крім того, команда готується до наступних поїздок: закуповуємо та формуємо продуктові та гігієнічні набори.

«Агентство дорослих моделей». Моделі працювали не покладаючи рук і ніг: мали 12 зйомок, із них 8 — для брендів одягу й косметики. Взяли участь у зйомках відео до Дня Києва від NAMELAKA, черговому випуску Левів на Джипі та в ролику для презентації платформи Дія.Освіта.

Усі наші результати — прямий наслідок плідної роботи нашої і волонтерів. Дякуємо СуперОнукам, партнерам та нашим бенефіціарам за довіру. І ще раз дякуємо ЗСУ за можливість робити свою роботу

Читайте также

Закрити Дізнатися більше