«Життєлюб» продовжує збір на Різдвяні набори для Ба та Ді з Херсонщини!

22.11.2023

«Життєлюб» продовжує збір на Різдвяні набори для Ба та Ді з Херсонщини!

Ми хочемо подарувати Різдвяне диво 500 бабусям і дідусям — тим, яких ми зустрічаємо у гуманітарних поїдках на прифронтові території. Для цього ми збираємо 300 000 грн.

До кожного набору ми покладемо не тільки продукти, а й свою любов — щоб наші Ба та Ді на Святвечір сідали за стіл і знали, що про них уже потурбувалися, у них готова святкова вечеря.

У кожного з нас є або, на жаль, були Ба та Ді — ті, хто вʼяже нам теплі шкарпетки на зиму, називає нас «онуця» та «онучок». Ті, хто нагадує тепло вдягатися і розказує смішні анекдоти.

Наш збір для самотніх Ба та Ді. Їм немає кому нагадувати про шапку, вʼязати шкарпетки і просто обіймати. Особливо гостро це відчувається у свята.

Подарувати Ба та Ді відчуття турботи та родини на Різдво можна за посиланням https://superonuki.com/project/na-rizdvyani-nabory-dlya-ba-ta-di-z-hersonshhyny/

Один Різдвяний набір коштує 600 грн, але ви можете задонатити будь-яку комфортну для вас суму. А в коментарях до цього посту — лишити свої привітання та теплі слова для Ба та Ді. І ми обов’язково їх передамо.

Закрити Дізнатися більше