Тамарі 75 років і вона життєлюбка

06.03.2024

Тамарі 75 років і вона життєлюбка. «Минулоріч я ходила в DREAM і побачила там «Простір «Життєлюб». Мені стало цікаво, і я дізналась, що це місце, де проводять активності для людей старшого віку».

Тамара родом із Запоріжжя, та через війну їй довелося переїхати до Києва. Вона ділиться, що заняття у «Просторі «Життєлюб» відволікають її від сумних думок і переживань.

«Я знайшла спокій, друзів, стала більш уважна, і страх мій, може не зовсім, але став потроху відходити. Більше я не відчуваю самотність», — каже Тамара.

Першим заняттям, яке відвідала жінка, стала зустріч із психологинею. Тоді життєлюби робили вправи руками і на папері — це дуже її заспокоїло.

«Потім було малювання. За спеціальністю я — економіст, і часто малювала карлючки, мордочки, квіти. Я не знала, що це новий напрямок в малюванні», — розповідала Тамара після відвідування заняття з дудлінгу.

Через тяжку хворобу жінці було важко пересуватися, та вона записалася на йогу: «Вона мені дуже допомогла. Всі вправи — як під мене підлаштовані. І знаєте, потихеньку я пішла».

Потім Тамара зареєструвалася у групу з театральних студій. На танці. І на живопис.

Щораз читаючи історію Тамари ми упевнюємось, що «Простір «Життєлюб» — важливий проєкт для людей старшого віку. Він дає їм можливість розквітнути, навчитися новому. Він повертає їм любов до життя.

Життєлюби, якщо ви ще не приєдналися до проєкту «Простір «Життєлюб» — пишіть нам, і ми обовʼязково вам допоможемо стати частиною цього дива.

Закрити Дізнатися більше