Наталі 55 років і вона — трудолюбка, яка знайшла роботу!

17.03.2024

Наталі 55 років і вона — трудолюбка, яка знайшла роботу! Спойлер — вона працює у найкращому місці на світі.

До 2020 року Наталя жила у Німеччині, та щойно карантинні обмеження зняли, а кордони відкрили — жінка переїхала до Києва. Про «Трудолюб» Наталя дізналася від знайомої, яка колись волонтерила в «Обід без бід».

Першим заняттям жінки у проєкті був воркшоп про те, як побороти професійні страхи та побудувати кар'єрний план. Вона дізналася багато нового та цікавого, а спікерка давала корисні поради.

«Усі воркшопи й тренінги внесли багато нового в моє уявлення сучасного пошуку роботи. Я повністю оновила своє резюме, оновила свій аккаунт в Linkedin. У мене була індивідуальна онлайн — консультація з кар'єрною консультанткою. Там ми розбирали мою роботу та помилки. Це було круто», — каже Наталя.

Жінка говорить, що головний лайфхак, який допоміг їй знайти роботу — зрозуміти, що світ постійно змінюється. Важливо не зупинятися, навчатися, розвиватися. Пошук роботи - це також щоденна робота. Важливо оновлювати своє резюме на сайтах, створити сторінку в Linkedin.

« Для мене «Життєлюб» — неймовірна, унікальна команда з особливою атмосферою. Щодня я кайфую від роботи у фонді та проєкті «Обід без бід», — каже Наталя.

А трудолюбам, які ще в пошуку роботи, вона радить приходити на всі заняття.

«Кожен воркшоп, тренінг має свої особливості. Обов’язково виконувати вправи та домашні завдання від тренерів. Це дуже важливо та корисно. І найголовніше, застосовуйте весь цей унікальний скарб на практиці, при пошуку роботи».

До речі, вже зовсім скоро ми анонсуємо другий потік «Академії Трудолюб», а потім й «Тиждень дорослого стажера». Обов’язково приєднуйтесь до нас і підписуйтесь на «Трудолюб», щоб нічого не пропустити — https://t.me/+s0fAAiwqbW81MWZi

Закрити Дізнатися більше