Марині 59 років і вона — модель

19.11.2023

Марині 59 років і вона — модель Агентство дорослих моделей "Життєлюб". Але бажання гарно вдягатися та дефілювати у неї було змалку.

«Не можу точно сказати, що завжди мріяла займатися моделінгом, — каже Марина. — Та в дитинстві діставала із шафи мамині речі, вдягала, підвʼязувала і дефілювала перед подругами і молодшим братом».

Марина згадує, що коли вона вирішила змінити професію провізора на модель, то почала свій пошук з інтернету. Там натрапила на Агентство дорослих моделей "Життєлюб", та до неї запрошували лише тих, хто жив у Києві.

«Тоді я пішла у модельну школу, яку закінчила у грудні 2021-го, — пригадує Марина. — Після випускного написала в дірект Агентство дорослих моделей "Життєлюб", та за деякий час отримала позитивну відповідь і запрошення на зустріч».

Марина ділиться, що їй дуже подобається бути в кадрі, перевтілюватися і бути різною. Вона насолоджується цим процесом. Марина активно займається пілатесом, вивчає англійську мову, цікавиться психологією стосунків й обожнює подорожувати.

«Ніколи не зупиняйтесь! Ніколи не здавайтесь! Ставте цілі й досягайте їх. Робіть щось незвичне для себе. Навчайтесь. Рухайтесь. Живіть, любіть життя і будьте вільними у своїх виборах, — радить Марина кожному життєлюбу і не тільки, адже її кредо, — Life. Love. Freedom».

Закрити Дізнатися більше