206 продуктових наборів від Фундація Дім Рональда МакДональда та 500 літрів пального з акції «Добропаливо» ми передали партнерові-волонтеру Юрію

09.02.2024

206 продуктових наборів від Фундація Дім Рональда МакДональда та 500 літрів пального з акції «Добропаливо» ми передали партнерові-волонтеру Юрію.

Його благодійна поїздка відбулась на Донеччину, у місто Лиман. Там він роздавав набори допомоги людям, які цього потребували. Юрій каже: «Ми вибрали це місто з декількох причин: воно досить близько до лінії розмежування, у місті відсутні елекртика, водопостачання, газ і робота. І найголовніша причина — велика кількість людей, від малечі до самотніх людей старшого віку».

Поїздка Юрія виявилась складною. Спочатку дорога, а потім сама видача допомоги. Через безпекові обмеження волонтерам довелося роздавати допомогу у пʼяти різних локаціях міста. Це дозволило мінімізувати скупчення людей.

Волонтери говорять, що у місті окрім тих руйнувань, які зʼявилися за час окупації та деокупації, багато руйнувань нових. Люди говорять, що обстріли стали частішими. Утім вони не готові виїжджати, навпаки — люди, які покинули будинки під час активної фази воєнних дій, повертаються додому.

«Не знаємо, як, але люди, з якими нам вдалося поспілкуватись під час поїздки, оптимістично налаштовані. Вони були щиро вдячні за надану допомогу,» — говорить Юрій.

Закрити Дізнатися більше