27 березня стартує другий потік нашого безплатного кар'єрного інтенсиву «Академія Трудолюб»

20.03.2024

Якщо вам 50+ років, і ви у пошуках нових кар’єрних можливостей, або навіть хочете змінити професію, у нас є гарна новина.

27 березня стартує другий потік нашого безплатного кар'єрного інтенсиву «Академія Трудолюб»! Це будуть два місяці різнопланових занять з досвідченими спеціалістами, під час яких ви дізнаєтесь про сучасний ринок праці та які існують канали пошуку роботи, як презентувати себе в резюме та на співбесідах, як змінити професію та почати нову кар'єру в старшому віці.

Кар'єрний інтенсив включатиме широкий спектр заходів та майстер-класів від досвідчених фахівців:

27 березня. Тетяна Пашкіна, HR-маркетологиня. Воркшоп "Ринок праці сьогодні - де та як шукати роботу"

5 квітня. Альона Федько, кар'єрна консультантка, експертка з профорієнтації. Воркшоп “Зміна професійного напряму. Алгоритм руху”

10 квітня. Віктор Дементіївський, ментор, тренер з екологічних продажів. Воркшоп “Як поводитись і спілкуватись на співбесіді”

20 квітня. Катерина Приходько, керівниця рекрутингової агенції “Recruiting Support”. Практикум “Як скласти ефективне резюме, щоб суттєво збільшити кількість запрошень на співбесіди”

25 квітня. Яна Даценко, кар’єрна консультантка. Воркшоп «Нестандартні шляхи пошуку роботи»

29 квітня. Вікторія Февроніна, проєктна менеджерка міжнародної компанії. Майстер клас з ораторської майстерності та самопрезентації при проходженні співбесіди

4 травня. Наталія Куйбіда, маркетолог, бренд стратег, консультант з персональних брендів та Марія Шевченко, фешн маркетолог. Лекція “Yolo years - новий погляд на себе і свій стиль”

9 травня. Юлія Руденко, менеджерка соціальних проектів та сертифікована інструкторка з Методу Сільва. Тренінг «Інтуїція. Чи можна її розвинути?»

Заняття проходитимуть офлайн у Києві раз на тиждень. Всього їх буде вісім, а між ними студенти-Трудолюби виконуватимуть домашні завдання – писатимуть резюме та мотиваційні листи, складатимуть тести з профорієнтації.

Наприкінці навчання Трудолюби отримають дипломи, а також – індивідуальні кар'єрні або психологічні консультації та допомогу у пошуках роботи від досвідчених HR. Протягом всього курсу керівниця проєкту «Трудолюб» буде надавати менторську підтримку.

Хто може податися на навчання в «Академії Трудолюб»: люди віку 50+ років, які шукають роботу або хочуть змінити професію.

Як податися на участь у «Академії Трудолюб»: заповнюйте гугл-форму https://forms.gle/qjRsyf2xXdfD4b4NA

Обов'язкова умова: ви маєте відвідати мінімум п’ять з восьми занять в «Академії Трудолюб».

Закрити Дізнатися більше